Bezpłatne nagranie szkolenia

Statuty szkół i przedszkoli po reformie systemu oświaty


Statut szkoły, przedszkola lub placówki oświatowej jest jednym z najistotniejszych dokumentów prawa wewnętrznego jednostki oświatowej i bardzo często nowelizowanym. Do 30 listopada 2017 r. dyrektorzy wszystkich jednostek oświatowych mają obowiązek dostosowania swoich statutów do nowej struktury szkolnictwa.

 

Pobierz bezpłatne nagranie szkolenia, które odbyło się 11.10.2017 r. i poznaj praktyczne omówienie zasad tworzenia i aktualizacji statutów według nowych regulacji wynikających ze zmian w prawie.

 


Ze szkolenia dowiesz się m.in.:

jak zmodyfikować lub przygotować nowy statut zgodny z aktualnymi wytycznymi,
jaki organ jest właściwy do wprowadzenia zmian w statucie,
jak przygotować statut dla 4-letniego liceum oraz szkoły branżowej I stopnia.Aby otrzymać nagranie webinarium, wypełnij formularz.
Na podany adres e-mail otrzymasz link do nagrania.
Więcej o zmianach w prawie oświatowym znajdziesz w LEX Prawo Oświatowe.

Zapytaj już dziś o ofertę nieograniczonego dostępu do programu.
Skorzystaj z wiedzy ekspertów!

Imię i nazwisko*
Email*
Nazwa organizacji *
Stanowisko *
Invalid Input
Telefon*
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji zapytania objętego formularzem, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Państwo będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji zapytania, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane