LEX Ochrona Zdrowia to codziennie aktualizowany serwis zawierający najważniejsze aspekty dotyczące prawa ochrony zdrowia. Program jest doskonałym wsparciem w zarządzaniu placówką medyczną szczególnie podczas reformy ochrony zdrowia.

W serwisie znajdziesz wszystkie niezbędne akty prawne dotyczące ochrony zdrowia, a także dokumenty eksperckie, które pomogą Ci w interpretacji i stosowaniu przepisów w Twojej codziennej pracy.

  • Szukasz informacji o nowych przepisach dotyczących zasad ustalania najniższego wynagrodzenia zasadniczego pracowników wykonujących zawody medyczne zatrudnionych w podmiotach leczniczych?
  • Chcesz wiedzieć jakie grupy zawodowe objęte będą określonym współczynnikiem pracy?
  • Nie jesteś pewien jak odpowiednio zaszeregować pracownika do określonej grupy płacowej?
  • Szukasz bardziej szczegółowych informacji o nowych przepisach o minimalnych wynagrodzeniach w ochronie zdrowia?

 

Zamów testowy dostęp do LEX Ochrona Zdrowia >>>

W LEX Ochrona Zdrowia znajdziesz także praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia i udostępniania dokumentacji medycznej, a także wzory gotowych do edycji i stosowania formularzy z zakresu dokumentacji medycznej (m.in. Upoważnienie do dostępu do dokumentacji medycznej, Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej, Karta medycznych czynności ratunkowych, Upoważnienie do odbioru recept i wiele innych).

Chcesz wiedzieć co zmieniło się ostatnio w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej, jak należy wdrożyć nowe przepisy?

A może masz szczegółowe pytania dotyczące prowadzenia dokumentacji medycznej? Serwis LEX Ochrona Zdrowia daje możliwość zadania pytań ekspertom i uzyskania odpowiedzi w ciągu 7 dni roboczych, ze wskazaniem aktualnych podstaw prawnych.

W LEX Ochrona Zdrowia znajdziesz także aktualne informacje i dokumenty eksperckie dotyczące wielu innych zagadnień związanych z prowadzeniem placówki  medycznej oraz na temat reformy ochrony zdrowia.

Interesują Cię regulacje dotyczące:

- sieci szpitali,

- kontraktowania świadczeń z NFZ,

- praw pacjenta,

- działalności leczniczej,

- prawa farmaceutycznego,

- odpowiedzialności placówek medycznych,

- zarządzania personelem szpitala,

- wykonywania zawodów medycznych?

Zamów bezpłatny dostęp testowy i korzystaj z informacji dostępnych w Serwisie.

Zamów >>>