LEX Alert Koronawirus – dostępny w produkcie
W jednym miejscu zgromadziliśmy profesjonalną wiedzę prawną i branżową o zmianach w prawie związanych z epidemią. LEX Alert Koronawirus, to bezpłatny moduł, który udostępniamy w produkcie do 30 czerwca 2021 r.
Zamów bezpłatny dostęp do produktu LEX Ochrona Zdrowia i poznaj jego nową zawartość
Uwaga
 

 

LEX Ochrona Zdrowia to unikatowa na rynku, baza najistotniejszych informacji z zakresu ochrony zdrowia oraz rynku farmaceutycznego - zarówno w aspekcie prawnym, jak i zarządczym. LEX Ochrona Zdrowia to unikalny produkt dopasowany do codziennych obowiązków dyrektorów szpitali, który gwarantuje wiarygodną, aktualną, rzetelną informację z zakresu prawa i zarządzania podmiotem leczniczym. To źródło informacji, które będzie podstawą do działania i podejmowania decyzji w ramach zawodowych zadań każdego dyrektora, kierownika oraz pracownika szpitala.

 

Dzięki ekspertom LEX Ochrona Zdrowia, każdy użytkownik zyska pewność stosowania właściwie zinterpretowanych przepisów wynikających z ustaw i aktów wykonawczych, a także z zarządzeń Ministra Zdrowia oraz Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. LEX Ochrona Zdrowia pomoże także przygotować placówkę do kontroli prowadzonych przez Ministerstwo Zdrowia, Państwową Inspekcję Pracy, Narodowy Fundusz Zdrowia i Państwową Inspekcję Sanitarną.

 

LEX Ochrona Zdrowia to także rzetelne źródło informacji prawnej dla pracowników administracji i prawników specjalizujących się w prawie ochrony zdrowia i prawie farmaceutycznym – z szerokim wyborem aktów prawnych, komentarzy praktycznych, konkretnych odpowiedzi na autentyczne problemy prawne, orzeczeń, pism urzędowych, glos i innych dokumentów niezbędnych do właściwej interpretacji i zastosowania prawa w praktyce. LEX Ochrona Zdrowia zapewnia także możliwość zadania pytania naszych Ekspertom w zakresie prawa ochrony zdrowia oraz prawa farmaceutycznego.