Platforma LEX – zmieniamy się dla Ciebie.

Użytkownicy serwisów prawnych i informacyjnych Wolters Kluwer

Przez kilkadziesiąt lat istnienia serwisy Wolters Kluwer ciągle ewoluowały – stale uzupełnialiśmy i aktualizowaliśmy naszą bazę wiedzy, a także dostosowywaliśmy system do nowych, powszechnie stosowanych rozwiązań informatycznych.

 
 

Od sierpnia 2015 r. oddaliśmy w Państwa ręce nowe wydania serwisów prawnych i informacyjnych Wolters Kluwer LEX, na nowoczesnej i dostosowanej do współczesnych wymagań użytkowników platformie LEX.

 

Serwisy na platformie LEX w nowej wersji to jedyne tak bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzia. Stanowią połączenie dobrze Państwu znanej najwyższej jakości i wiarygodności: starannie opracowanych treści, nowych, zaawansowanych narzędzi oraz wygody użytkowania.

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy serwisy w odmienionej szacie graficznej z bazą danych powiększoną o dodatkowe treści i nowych autorów, udostępniający wszystkie produkty za pomocą jednego kliknięcia oraz aktualizowany jeszcze częściej niż dotychczas.

Aby ułatwić zapoznanie się z nowym funkcjonowaniem platformy oraz wszystkimi usprawnieniami, mogą Państwo przez pewien okres korzystać równolegle nowej i dotychczasowej wersji serwisu. Po zakończeniu okresu równoległego dostępu serwisy dostępne będą wyłącznie na nowej platformie.

Użytkowników serwisów przechodzących na nową Platformę podzieliliśmy na kilka grup, z których każda dołączyła do Platformy w innym terminie. Dla każdej grupy przewidziany jest w związku z tym inny termin zakończenia równoległych dostępów do obecnej wersji serwisu, ale nie późniejszy niż 31 stycznia 2016 r.

O wszelkich terminach dotyczących udostępnienia serwisów na nowej platformie, wyłączeniu obecnych wersji informujemy Państwa na bieżąco emailowo.

Wszelkie informacje uzyskają Państwo także dzwoniąc lub pisząc do Działu Obsługi Klienta


Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy różne formy pomocy ułatwiające poznanie nowej platformy LEX i nowej odsłony produktów linii LEX oraz serwisów informacji profesjonalnej.