LEX Navigator Procedury Prawa Budowlanego to najnowszy produkt z linii Navigator w ofercie Wolters Kluwer. Do 2 grudnia użytkownicy niektórych programów (Prestige, Omega, Gamma, Sigma, Samorząd Terytorialny, w tym w wersji Plus, oraz Serwis Budowlany) otrzymali bezpłatny dostęp do tego programu. Udostępniona wersja LEX Navigator Procedury Prawa Budowlanego ma ograniczoną zawartość - przede wszystkim do stałej liczby 50 procedur.

Jest to wersja poglądowa programu a jego zawartość będzie systematycznie rozszerzana. W obecnie udostępnionym programie są jedynie wybrane procedury, a w wersji komercyjnej będzie ich zdecydowanie więcej.

Do programu zostało dodanych 27 nowych procedur, które są oznaczone w tytule jako "PROCEDURA W PRZYGOTOWANIU". Te dokumenty zawierają diagramy bez nazw kroków oraz jedynie krótkie komentarze wstępne do całej procedury. Są to zatem dokumenty niepełne, ale pokazują przykładowe procedury, które będą dostępne w LEX Navigator Procedury Prawa Budowlanego już od grudnia.

Bartosz Starczewski

Wydawca LEX Navigator Procedury Prawa Budowlanego