LEX dla Ciebie

Wybierz branżę, w której się specjalizujesz.
My zaoferujemy Ci dedykowane serwisy informacji prawnej i biznesowej.


Od wielu lat oferujemy najwyższej klasy, nowoczesne narzędzia i rozwiązania dla prawników oraz specjalistów z zakresu prawa, podatków, biznesu, edukacji, opieki zdrowotnej, a także administracji państwowej i samorządowej. Wspieramy ich w podejmowaniu kluczowych decyzji, aby mogli działać pewnie i bez żadnych obaw.

 

 

 

Kancelarie prawne

 

Oferujemy najszerszą na rynku ofertę serwisów informacji prawnej dedykowanych kancelariom prawnym, prawnikom wewnętrznym i wszystkim potrzebującym sprawdzonej i aktualnej wiedzy o prawie. Nasze narzędzia stworzyliśmy z myślą o konkretnych potrzebach profesjonalistów, zapewniając im szybki i wygodny dostęp do wszelkich treści niezbędnych w codziennej pracy niezależnie od specjalizacji i skali działalności.

 

Teraz w LEX otrzymasz jeszcze więcej!

Bogaty wybór modułów specjalistycznych
Po raz pierwszy w LEX 11 modułów specjalistycznych opartych na wiedzy eksperckiej z różnych dziedzin, zawierających ponad 80 000 opracowanych problemów prawnych.

Rozszerzone zasoby LEX
Największa biblioteka prawnicza na rynku zawierająca unikalne komentarze i monografie do ustaw, rozporządzeń i dyrektyw. Największa liczba skomentowanych ustaw.

Dostęp już od 112 zł/mies.*
do największych komentarzy ze wszystkich dziedzin oraz linii orzeczniczych i procedur z prawa cywilnego.


Masz prawo być poza siecią.

 

Podróżujesz służbowo, pracujesz poza biurem, w miejscach z utrudnionym dostępem do Internetu?  Teraz nie musisz martwić się o ciągłość pracy z dokumentami prawnymi systemu LEX. LEX Connect to nowe narzędzie umożliwiające korzystanie z zasobów zapisanych w Aktówce i dostępnych w Historii przeglądania, bez połączenia z Internetem.

LEX Navigator to linia specjalistycznych narzędzi prezentujących czynności procesowe w formie przejrzystych diagramów. Schematy pokazują różne scenariusze przebiegu danego postępowania, terminy do dokonania określonych czynności, potencjalne reakcje innych uczestników postępowania.

LEX Monografie to ponad 1 300 znanych i cenionych Monografii wydawnictw Wolters Kluwer i LexisNexis. To największy wybór publikacji zapewniający praktyczne podejście, pomoc merytoryczną w rozwiązaniu problemów prawnych, cenione autorytety.

LEX Komentarze to niezbędnik każdego profesjonalisty branży prawniczej. To dostęp do ponad 2 100 komentarzy do najważniejszych ustaw z jedynymi na rynku aktualizowanymi w trybie kwartalnym komentarzami autorskimi do KPC, KPK, KPA, KP, KSH, przejrzyście i wygodnie zaprezentowanych w podziale na 4 moduły tematyczne dedykowane konkretnym dziedzinom prawa.

Serwis LEX gwarantuje dostęp najbardziej wiarygodnego i aktualnego źródła informacji prawnej. LEX dostępny jest w trzech wersjach: Omega, Sigma, Gamma.

LEX Tłumaczenia on-line to publikacja zawierająca najważniejsze polskie akty prawne przetłumaczone na język angielski i niemiecki oraz specjalistyczne słowniki obcojęzyczne.

LEX Informator Prawno-Gospodarczy to kompleksowe rozwiązanie wspierające analizę sytuacji biznesowej kontrahentów.