Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że 17.11.2020 r. do dystrybucji trafiła aktualizacja pakietu KANCELARIA NOTARIALNA oznaczona numerem 7.6.4.

Zmiany w programie:

  • Wprowadzono możliwość wyboru przy eksporcie danych do JPK_V7, czy faktury dla osób prywatnych mają być ujęte zbiorczo czy w osobnych pozycjach

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że 01.10.2020 r. do dystrybucji trafiła aktualizacja pakietu KANCELARIA NOTARIALNA oznaczona numerem 7.6.3.

 

Wraz w wydaniem wersji 7.6.3 w programie Kancelaria Notarialna został dodany eksport danych finansowych do formatu JPK V7. Obowiązkowym od 01.10.2020 staje się, aby faktury wyeksportowane do formatu JPK_V7 zawierały informację o kodzie GTU pod który podlegają usługi notarialne, czyli GTU_12. Każda faktura wystawiona w programie zostanie automatycznie opatrzona kodem GTU_12 w pliku JPK_V7.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wraz z wydaniem aktualizacji Kancelarii Notarialnej o nr 7.7.0, zostanie wstrzymana możliwość instalacji/aktualizacji dodatku LEX@TEXT dla edytorów OpenOffice/LibreOffice.

 

Dodatek nasz będzie prawidłowo działał jedynie z programem Word począwszy od wersji 2010. Do momentu pojawienia się kolejnej wersji programu (7.8.0), w wyjątkowych sytuacjach, udzielimy Państwu wsparcia technicznego przy uruchomieniu dodatku LEX@TEXT z wersją programu Kancelaria Notarialna nr 7.7.0.

 

Z wyrazami szacunku
Zespół Systemu Kancelaria Notarialna

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że 31.08.2020 r. do dystrybucji trafiła aktualizacja pakietu KANCELARIA NOTARIALNA oznaczona numerem 7.6.2 oraz LEX@TEXT oznaczona numerem 4.6.2.

Zmiany w programie KANCELARIA NOTARIALNA wersja 7.6.2

  • W eksporcie do programu Symfonia wprowadzono zmianę polegającą na uwzględnieniu faktur, w których wprowadzony został 0-wy VAT
  • Wprowadzono zabezpieczenia na wypadek błędnego działania mechanizmu generowania danych słownikowych w systemie GIIF
  • Zmieniono program w zakresie braku możliwości otwarcia danych czynności notarialnej na niektórych konfiguracjach systemowych

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że 30.07.2020r. do dystrybucji trafiła aktualizacja pakietu KANCELARIA NOTARIALNA oznaczona numerem 7.6.1 oraz LEX@TEXT oznaczona numerem 4.6.1.

Zmiany w programie KANCELARIA NOTARIALNA wersja 7.6.1:

  • W module Repertorium wprowadzono możliwość filtrowania po wybranych stronach
  • Dostosowano program do zmienionego sposobu działania usługi kalendarza Google
  • W danych GIIF uwzględniono identyfikator dokumentu zwracany przez system GIIF w dokumencie UPO