Inspiracje dla HR-u. Pobierz bezpłatnie

Inspiracje dla HR-u

Każdy manager HR spotyka się w swojej pracy z podobnymi wyzwaniami takimi jak: pozyskanie nowych talentów, rekrutacja nowych pracowników, „rozmowy rozstaniowe”, szczęście w pracy pracowników czy ich zaangażowanie.

Przygotowaliśmy e-book pt. „Inspiracje dla HR-u” który pomoże Państwu radzić sobie w wykonywaniu codziennej pracy i łatwiej podejmować różne decyzje.

Ebook zawiera wybrane artykuły publikowane w czasopiśmie Personel Plus. Wszystkie, pełne numery miesięcznika Personel Plus zawarte są w programie LEX HR.

Ebook omawia następujące tematy:

  • Na jakich absolwentów czekają pracodawcy?Pozyskanie młodych talentów, których potrzebuje organizacja, nadal stanowi wyzwanie, bo najlepszych szukają prawie wszyscy, a jest ich na rynku ograniczona liczba. Jakich więc cech i kompetencji pracodawcy oczekują od studentów? Czy najmłodsze pokolenie nadal jest postrzegane jako roszczeniowe i nieprzygotowane do pracy?
  • System poleceń – premiowany na świecie, darmowy w Polsce.Poleciłeś znajomego do pracy? Najpewniej zrobiłeś to za darmo, choć czeski pracownik dostał za to samo wielokrotność pensji. Niestety w Polsce, choć system poleceń ma się dobrze, to wciąż pracownicy nie dostają za niego premii.
  • Menedżer wobec niechcianej zmiany kariery.Opis tego, co dzieje się podczas i w następstwie przekazania menedżerowi komunikatu o zakończeniu współpracy z firmą, jest zadaniem trudnym. Procesy rozstawania się z pracownikami, zwłaszcza z menedżerami, z natury rzeczy są sytuacjami zawsze bardzo osobistymi.
  • Radość w pracy? Ale po co?Czy szczęście w pracy (ang. fun at job) wpływa na zaangażowanie pracowników? Czy to zaangażowanie przekłada się na ich większą motywację, efektywność i kreatywność? Te pytania coraz częściej pojawiają się w głowach zarządzających w firmach.
 
Aby otrzymać darmowy e-book, wypełnij formularz.
Na podany adres e-mail otrzymasz e-booka.
strzałka w dół
Imię i nazwisko*
Email*
Nazwa organizacji
Stanowisko
Invalid Input
Telefon*
Konsultant zadzwoni na podany numer w ciągu 2 dni roboczych.
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Pana/Pani danych osobowych, jest Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji dostępu do zamówionego e-booka, a także, że przysługują Państwu prawa dostępu do Państwa danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności, której treść dostępna jest tutaj. Dane osobowe podane przez Państwa będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji ww. dostępu, a jeśli udzielili Państwo określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Nadto, będziemy przetwarzać Państwa dane na podstawie naszego uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym w celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem: pl-ochrona.danych@wolterskluwer.com.
Pole wymagane
Pole wymagane
Pole wymagane
 

Ebook omawia następujące tematy: