Doktor nauk prawnych. Dziekan Wydziału Administracji w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu – Filia we Wrocławiu, wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Współpracownik ośrodków szkoleniowych. Specjalizuje się w prawie administracyjnym i prawie socjalnym. Autorka monografii, podręczników i innych opracowań książkowych oraz licznych artykułów w czasopismach recenzowanych z zakresu ustrojowego prawa administracyjnego, pomocy społecznej i problematyki socjalnoprawnej. Laureatka nagrody Złote Skrzydła Gazety Prawnej, przyznanej za książkę Prawo pomocy społecznej, w kategorii profesjonalna publikacja z zakresu prawa pracy.

LEX. Twoje idealne miejsce pracy

LEX to jedyne tak, bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy.

Linia produktów LEX to szeroki wybór serwisów informacji prawnej dostosowanych do potrzeb i wymagań profesjonalistów z różnych dziedzin.