Rzeczoznawca majątkowy, pośrednik w obrocie nieruchomościami; prowadzący firmę ARTDOM Biuro Wyceny i Obrotu Nieruchomościami z siedzibą w Poznaniu. Stały Biegły Sądu Okręgowego w Poznaniu w dziedzinie wyceny i obrotu nieruchomościami; autor wielu wycen o różnym charakterze, sporządzanych na potrzeby m.in. sądów, banków, osób prawnych i fizycznych; absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; w uznaniu pasji w pracy organicznej uhonorowany przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego Medalem Młodego Pozytywisty; członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych Województwa Wielkopolskiego.

LEX. Twoje idealne miejsce pracy

LEX to jedyne tak, bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy.

Linia produktów LEX to szeroki wybór serwisów informacji prawnej dostosowanych do potrzeb i wymagań profesjonalistów z różnych dziedzin.