Radca prawny. Z wyróżnieniem rektora ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowała również prawo brytyjskie na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, który ukończyła broniąc pracę magisterską z zakresu psychologii sądowej. Obecnie doktorantka Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Od kilku lat współpracuje z polskimi i międzynarodowymi kancelariami radcowskimi i adwokackimi. W zakresie zainteresowań autorki znajdują się zagadnienia szeroko pojętej problematyki nieruchomości, zarówno w aspekcie cywilnoprawnym (umowy deweloperskie, umowy w zakresie inwestycji budowlanych), jak i administracyjnoprawnym (gospodarowanie nieruchomościami przez jednostki samorządu terytorialnego, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, prawo budowlane).

LEX. Twoje idealne miejsce pracy

LEX to jedyne tak, bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy.

Linia produktów LEX to szeroki wybór serwisów informacji prawnej dostosowanych do potrzeb i wymagań profesjonalistów z różnych dziedzin.