Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od maja 2004 r. orzeka w Samorządowym Kolegium Odwoławczym, do stycznia 2007 r. współpracownik kancelarii radcowskiej specjalizującej się w obsłudze spółek prawa handlowego, prowadząca szkolenia z zakresu procedury administracyjnej. Obecnie jest członkiem Państwowej Komisji Kwalifikacyjnej - sekcja pośredników w obrocie nieruchomościami (powołanie na mocy zarządzenia nr 34 Ministra Infrastruktury z dnia 1 września 2011 r.) oraz ekspertem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami.

LEX. Twoje idealne miejsce pracy

LEX to jedyne tak, bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy.

Linia produktów LEX to szeroki wybór serwisów informacji prawnej dostosowanych do potrzeb i wymagań profesjonalistów z różnych dziedzin.