Prawnik, absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii (zakład prawa pracy). Od kilkunastu lat specjalizuje się w problematyce prawa pracy oraz w wybranych zagadnieniach prawa cywilnego i administracyjnego. Jest autorem wielu artykułów i komentarzy z zakresu prawa pracy oraz porad prawnych kierowanych do pracowników, pracodawców oraz organizacji związkowych. Na co dzień pracuje w instytucji powołanej do sprawowania nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy. W wolnym czasie zajmuje się działalnością szkoleniową.

LEX. Twoje idealne miejsce pracy

LEX to jedyne tak, bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy.

Linia produktów LEX to szeroki wybór serwisów informacji prawnej dostosowanych do potrzeb i wymagań profesjonalistów z różnych dziedzin.