Doradca podatkowy posiadający uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, od 1995 r. prowadzi Kancelarię Doradztwa Podatkowego PAMA s.c. Autor kilkunastu książek z zakresu prawa podatkowego (w tym komentarzy do ustaw o VAT, o podatku dochodowym od osób fizycznych, o podatku dochodowym od osób prawnych); publikuje artykuły lub wypowiedzi eksperckie w dziale prawnym „Rzeczpospolitej” oraz „Gazety Prawnej”; w latach 2001–2007 członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds. Doradztwa Podatkowego; wykładowca z zakresu prawa podatkowego na kierunku Doradztwo Podatkowe prowadzonym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz w ramach szkoleń doradców z Izby Doradców Podatkowych, w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, Instytucie Konsultantów Europejskich (wykłady z zakresu podatków w projektach europejskich) i innych szkoleń organizowanych przez profesjonalne firmy.

LEX. Twoje idealne miejsce pracy

LEX to jedyne tak, bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy.

Linia produktów LEX to szeroki wybór serwisów informacji prawnej dostosowanych do potrzeb i wymagań profesjonalistów z różnych dziedzin.