LEX Windykacje

 • LEX Windykacje
  LEX Windykacje
  Unikatowa, kompleksowa baza najistotniejszych informacji z zakresu windykacji.
 • Największa baza pytań i odpowiedzi
  Największa baza pytań i odpowiedzi
  Umożliwienie zadawanie pytań użytkownikom publikacji stanowi dodatkowe wsparcie w codziennej pracy, a zarazem jego wyjątkową cechę w stosunku do publikacji konkurencji.
 • Praktyczne komentarze
  Praktyczne komentarze
  Publikacje w przystępny sposób wyjaśniające skomplikowane przepisy prawne, poparte przykładami, w celu ułatwienia zrozumienia problemu.
 • Wzory umów i pism
  Wzory umów i pism
  Obszerny zbiór przykładowych umówi i gotowych do zastosowania wzorów pełnomocnictw, wniosków, pozwów, zgłoszeń, oświadczeń, wezwań, skarg i wielu innych dokumentów niezbędnych w pracy.
 • Orzecznictwo
  Orzecznictwo
  Dostęp do najnowszego orzecznictwa sądów krajowych z zakresu postępowania cywilnego, podatkowego i karnego.
 • Procedury windykacyjne
  Procedury windykacyjne
  Zmniejszenie ryzyka strat w firmie z powodu braku zapłaty ze strony kontrahenta poprzez stosowanie właściwych procedur windykacyjnych.

LEX Windykacje

LEX Windykacje to unikatowa na rynku, kompleksowa baza informacji z zakresu windykacji należności, obejmująca płaszczyznę cywilną, podatkową i karną. Stanowi narzędzie pracy prawników nadzorujących proces windykacji, specjalistów ds. windykacji, pracowników działów windykacyjnych w firmach, a także księgowych. LEX Windykacje ułatwia przygotowanie i przeprowadzenie procesu windykacji na każdym etapie (sprawdzenia informacji o kontrahencie, poprzez zawarcie umowy, dobór środka zabezpieczającego, negocjacje, postępowanie sądowe i egzekucję komorniczą).

 

aktualizacje

Aktualizacja SIERPIEŃ 2017

W bieżącym wydaniu modułu Windykacje polecamy Państwu następujące zagadnienia: Ograniczenia egzekucji sądowejGłównym celem prowadzonego postępowania egzekucyjnego jest jak najszybsze zaspokojenie wymagalnego roszczenia wierzyciela. Pamiętać jednakże należy, iż wbrew oczekiwaniom wierzycieli, czynności podejmowane w tym zakresie przez ...

Czytaj więcej »

Zapraszamy na portal www.LEX.pl