Dołącz do nas, by współtworzyć jeszcze lepsze treści i narzędzia dla wszystkich studentów i bezpłatnie korzystaj z dorobku wydawnictwa Wolters Kluwer

Podręczniki

Zdobądź publikacje akademickie wydawnictw Wolters Kluwer i Lexis Nexis o łącznej wartości 1000zł. Skorzystaj z bogatej oferty, zyskaj podręczniki i możliwość rozwijania swoich zainteresowań dzięki wiedzy naszych ekspertów.

Marka

Wolters Kluwer jest wydawnictwem rozpoznawalnym nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Współpracując z nami będziesz mógł zbudować swoją markę – twórz artykuły, które dotrą do dziesiątek tysięcy osób; organizuj działania, które pokażą Twoje mocne strony; wykorzystaj współpracę z nami by wyróżnić się.

LEX Sigma

Uzyskaj roczną licencję na kompleksowe źródło informacji prawnej, które zapewni Ci dostęp nie tylko do aktów prawnych i orzecznictwa sądów polskich, ale także przydatnych na zajęciach oraz praktykach pism urzędowych oraz tez z piśmiennictwa, wzorów pozwalających błyskawicznie przygotować umowy prawne wymagane na ćwiczeniach lub przez pracodawcę, a także bibliografię LEX stanowiącą pomoc w pisaniu esejów i pracy dyplomowej.
Dowiedz się więcej >

Doświadczenie

Z nami zyskasz unikalne doświadczenie i wiedzę związaną z organizacją wydarzeń, zarządzaniem zespołem, promocją marki i reklamą na rynku prawnym. Będziesz miał również możliwość zobaczyć jak funkcjonuje duże wydawnictwo i współtworzyć jego strategię w środowisku studenckim. Uzyskaj przewagę na rynku dzięki wyjątkowym umiejętnościom.