Promocja! Pierwszy miesiąc już za 49,01 zł 119,00 zł

Zamów dostęp:

Serwis Prawa Pracy

i Ubezpieczeń Społecznych

Wypełnij formularz i uzyskaj błyskawiczny dostęp do programu. Zamówienie opłacisz przelewem w ciągu 14 dni na podstawie faktury VAT, którą wyślemy pocztą na podany przez Ciebie adres (program będzie dostępny od razu).

bez-zobowiazan  Bez zobowiązań
Nie podpisujesz umowy
i możesz zrezygnować
w dowolnym momencie

koszty  Bez dodatkowych kosztów
Aktywacja programu
jest bezpłatna

clock-zamow  Bez oczekiwania
na dostęp

Dostęp otrzymasz natychmiast
po złożeniu zamówienia
Zamawiasz dostęp miesięczny do Serwis Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
119,00 zł
(60,28 zł brutto)
49,01 zł

Każdy następny miesiąc Jeżeli
zdecydujesz się
na przedłużenie
dostępu

119,00 zł (146,37 zł brutto)

Dostęp jest automatycznie przedłużany, ale możesz z niego zrezygnować w dowolnym momencie

Dane do zamówienia

Na podany adres e-mail utworzone zostanie konto z dostepem do programu

Forma płatności