LEX Prawo Oświatowe jest codziennie aktualizowanym serwisem elektronicznym w przyjazny i praktyczny sposób prezentującym informacje niezbędne do podejmowania codziennych decyzji zgodnie z przepisami. To kompleksowe i unikatowe zestawienie aktualnej informacji prawnej dotyczącej organizacji funkcjonowania szkół, przedszkoli i innych placówek oświatowych wynikającej z USO.

Dostarcza analizy zagadnień związanych z prawami i obowiązkami dyrektorów i nauczycieli, rozwojem zawodowym i podnoszeniem kwalifikacji, nauczaniem i wychowaniem dzieci i młodzieży, współpracy z organem prowadzącym i organem nadzoru. Ponadto omawia przepisy regulujące nauczycielskie stosunki pracy wynikające z KN i postępowanie administracyjne.

 

Ważne! W ramach dostępu w wersji Gold zyskujesz możliwość indywidualnego konsultowania wątpliwości z naszymi ekspertami.

 

LEX Prawo Oświatowe pomoże z sukcesem przejść kontrole ze strony organu prowadzącego, organu nadzoru i kontrolę zarządczą. Serwis zapewnia komfortowe, bezpieczne, profesjonalne zarządzanie placówką oświatową.

LEX Prawo Oświatowe zapewnia:

  • błyskawiczne powiadomienia o zmianach w prawie
  • spersonalizowany mechanizm szybkiego wyszukiwania
  • dostosowanie wyglądu serwisu do indywidualnych potrzeb Użytkowników.


Program jest dostępny w wersji dla: