eKW w systemie Kancelaria Notarialna

Zapraszamy do pobrania nowej wersji systemu Kancelaria Notarialna, umożliwiającej obsługę elektronicznych wniosków wieczystoksięgowych!

Dowiedz się więcej

 

 

Jest już dostępna do pobrania nowa wersja systemu umożlwiająca obsługę elektronicznych wniosków wieczystoksięgowych! Więcej >>>

 

LEX Kancelaria Notarialna

Kancelaria Notarialna to efekt pracy specjalistów z zakresu informatyki i prawa stanowiący kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich kancelarii notarialnych.

Oprogramowanie wspiera pracę kancelarii na każdym etapie. Dzięki łatwej obsłudze i konfiguracji, intuicyjnej nawigacji oraz automatyzacji niemalże wszystkich czynności, Kancelaria Notarialna w znaczący sposób wpływa na wzrost efektywności i wydajności pracy.

 

 

Funkcjonalności Systemu wspierające Notariuszy w codziennej pracy:

Rejestr czynności notarialnych

Wszystkie rejestrowane czynności notarialne automatycznie zapisywane są w elektronicznej wersji Repertorium A. Przy rejestrowaniu aktu notarialnego możliwe jest załączenie uprzednio przygotowanego pliku z właściwą treścią tego aktu.

Dowiedz się więcej o programie >>

Rejestr transakcji GIIF

Cały raport z transakcji podlegających raportowaniu u Generalnego Inspektora Informacji Finansowej przygotujesz, zweryfikujesz i wyślesz bezpośrednio z programu Kancelaria Notarialna.

Dowiedz się więcej o programie >>

e-Deklaracje

Kancelaria Notarialna współpracuje z systemem e-Deklaracje ułatwiając przekazanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczną. Umożliwia automatyczne wypełnianie i wysyłanie deklaracji PCC-2 i SD-2, zwrotna informacja o statusie przyjęcia, podgląd wysłanych deklaracji.

Dowiedz się więcej o programie >>

Wydruki

System umożliwia wydruki repertorium A,P; raportów dla Izby Notarialnej, MS-Not 24, Skorowidzu alfabetycznego; rejestrów ewidencji opłat sądowych, wykazu opłat sądowych, opłat skarbowych dla UM; deklaracji PCC-2, SD-2, VAT UE i innych.

Finanse i płatności

Po zarejestrowaniu czynności notarialnej można w bardzo szybki i prosty sposób wystawić dokument sprzedaży. W chwili rejestracji czynności notarialnej, automatycznie powstaje historia płatności, którą w dowolnym momencie można wydrukować w postaci raportu kasowego. Funkcja pozwala drukować dokumenty kasowe KP i KW oraz druki przelewów bankowych.

Terminarz i wysyłki

Wszystkie rejestrowane w Repertorium A wypisy aktów notarialnych automatycznie tworzą listę wysyłkową do wskazanych urzędów i instytucji. Informacja o terminie wysyłki pojawia się w Terminarzu.

Automatyczne rozpoznawanie aktów

Ułatwia przygotowywanie treści aktów notarialnych, a także posiada funkcję pełnego odczytywania treści aktów, która zostaje zapisana w Repertorium.

Kalkulator

Niezwykle przydatnym modułem jest zaawansowany kalkulator notariusza, który umożliwia bardzo szybkie wyliczenie wszystkich opłat występujących w akcie notarialnym:

  • Opłata sądowa;
  • Darowizna;
  • Podatek od czynności cywilno-prawnych;
  • Wynagrodzenie notariusza;
  • Koszty wypisów;
  • Opłata skarbowa;
  • Podsumowanie pełnej należności.