Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego oraz Podyplomowego Studium Prawa Europejskiego na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Radca prawny od roku 1998. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego, w szczególności w zakresie szeroko pojętego obrotu nieruchomościami i gospodarki nieruchomościami, w obsłudze prawnej banków, spółek leasingowych, Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia, a także spółdzielni mieszkaniowych oraz spółek prawa handlowego. Prowadzi kilkadziesiąt postępowań sądowych, głównie związanych z obrotem nieruchomościami. Prowadzi kancelarię prawną.

LEX. Twoje idealne miejsce pracy

LEX to jedyne tak, bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy.

Linia produktów LEX to szeroki wybór serwisów informacji prawnej dostosowanych do potrzeb i wymagań profesjonalistów z różnych dziedzin.