LEX Apteka to jedyny na rynku elektroniczny serwis dla właścicieli i kierowników aptek, który odpowiada na najważniejsze pytania z zakresu prawa farmaceutycznego dotyczącego aptek, prawa pracy w aptekach, marketingu i zarządzania, rynku leków oraz praw i ochrony klientów aptek. Serwis zapewni każdemu farmaceucie codzienny dostęp do czytelnych i jasnych informacji i interpretacji prawa m.in. z zakresu: zasad wydawania recept, dystrybucji leków, sposobów na zwiększenie sprzedaży w aptece, narzędzi marketingowo – reklamowych oraz sprzedażowych jakie można wykorzystywać w aptece. 

 

LEX Apteka pomoże uniknąć negatywnych skutków kontroli ze strony Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych organów państwowych. Produkt zapewnia komfortowe, bezpieczne i profesjonalne zarządzanie placówką apteczną.


W serwisie znajdują się ponadto najnowsze bieżące wiadomości z rynku farmaceutycznego istotne dla aptek – m.in. komunikaty GIF o wycofanych i wstrzymanych produktach leczniczych, komunikaty MZ, NFZ, wiadomości o rynku aptecznym.

WAŻNE: Dostęp do serwisu w wyższej wersji (Optimum) zapewnia możliwość zadania pytania naszym Ekspertom w zakresie prawa farmaceutycznego dotyczącego aptek.

 LEX Apteka
pomoże z sukcesem przejść kontrole ze strony Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia oraz innych organów państwowych. Serwis zapewnia komfortowe, bezpieczne profesjonalne zarządzanie placówką apteczną.


LEX Apteka zapewnia:

 

  • błyskawiczne powiadomienia o zmianach w prawie, wysyłane bezpośrednio na skrzynkę e-mail
  • spersonalizowany mechanizm szybkiego wyszukiwania
  • dostosowanie wyglądu serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników